نسخه آزمایشی

بازدید هیئت اقتصادی کردستان عراق از موزه مردم‌شناسی خانه کُرد

بازدید هیئت اقتصادی کردستان عراق از موزه مردم‌شناسی خانه کُرد

اطلاعات گردشگری : هیئت اقتصادی اقلیم کردستان عراق به‌سرپرستی هوال ابوبکر استاندار سلیمانیه که مهمان اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کردستان بودند، از بخش‌های مختلف موزه مردم‌شناسی خانه کُرد سنندج بازدید کردند.

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان، در این بازدید سید محسن علوی مدیر کل میراث فرهنگی استان، بخش‌های مختلف خانه کُرد را برای مهمانان معرفی و فرصتهای سرمایه گذاری در بخش‌های گردشگری و صنایع دستی در سطح استان را برای حاضرین تشریح کرد.

وی با بیان حمایت همه جانبه اداره کل میراث فرهنگی از سرمایه گذاران عراقی که علاقه مند به سرمایه گذاری در کردستان ایران هستند، گفت: گردشگری و صنایع دستی بخشهایی است که سرمایه گذاری در آنها به هرنحوی مورد حمایت ما است.

در ادامه علوی با تشکر و قدردانی از حضور هیئت اقتصادی کشور عراق در کردستان، از آنها برای سفر مجدد به استان به منظور توسعه بیشتر همکاری‌های فی مابین، دعوت کرد.

پس از بازدید، مراسم اجرای موسیقی سنتی با حضور حسین فیروزی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، حشمت الله صیدی شهردار سنندج در محل خانه کُرد برای مهمانان خارجی اجراء شد که مورد استقبال مهمانان حاضر واقع شد.

نظرات

🔄