نسخه آزمایشی

استقبال از میهمانان اجلاس اکو در مجموعه شیخ صفی‌الدین اردبیلی

استقبال از میهمانان اجلاس اکو در مجموعه شیخ صفی‌الدین اردبیلی

اطلاعات گردشگری : مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اردبیل به‌منظور معرفی قابلیت‌های گردشگری سلامت، سخنران اولین روز نشست اکو در نمایشگاه بین‌المللی اردبیل خواهد بود.

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل به منظور معرفی قابلیت های گردشگری سلامت، سخنران اولین روز نشست اکو در 28 خرداد ماه امسال در نمایشگاه بین المللی اردبیل خواهد بود.

این سخنرانی با هدف معرفی قابیلت های گردشگری سلامت در حوزه های آبدرمانی و گردشگری تندرستی خواهد بود که سرمایه گذارانی از بخش خصوصی 10 کشور عضو اکو و چندین کشور غیر عضو مخاطبین اصلی این سخنرانی خواهند بود.

اجلاس اکو از فردا به صورت رسمی در استان اردبیل شروع به کار خواهد کرد که مراسم استقبال از میهمانان این اجلاس در مجموعه جهانی شیخ صفی الدین اردبیلی و مراسم افتتاحیه نیز در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار خواهد شد.

این مراسم با نشست تخصصی بعد از ظهر فردا با محوریت توسعه مقاصد و خوشه های گردشگری سلامت و آب درمانی با محوریت اردبیل به صورت تخصصی کار خود را آغاز می کند.

دومین اجلاس بین المللی اکو با محوریت گردشگری سلامت که به همت اتاق بازرگانی استان اردبیل برپا شده است عصر پنج شنبه به کار خود پایان خواهد داد.

نظرات

🔄